2021 - Konkurs Młodych Artystów FAI
Dodane przez harclot dnia Czerwiec 16 2020 13:10:08
FAI

2021 - Konkurs Młodych Artystów FAI

"SPORTY LOTNICZE CZYNIĄ ŚWIAT BARDZIEJ PRZYJAZNYM"

THE 2021 THEME:

A FRIENDLIER WORLD WITH AIR SPORTS

Wyniki opublikowano w wydarzeniu na FB
>>> https://www.facebook.com/events/268438014651641/
p1p2

>>> pokonkursowy album prac wyróżnionych

Prace konkursowe, opatrzone certyfikatem [wg załącznika], należy składać w sekretariacie MDK-DH, ul. Reymonta 18 do dnia 01.03.2021 do godziny 15.00


kontakt telefoniczny - 519-160-185

Tym razem, organizatorem regionalnych eliminacji jest sekcja modelarska  MTSR Sowiniec, przy udziale MDK-DH [Reymonta 18] oraz naszym.


Temat | Regulamin | Certyfikat | Zgłoszenie | Protokół FR | Pismo org |


Oficjalna interpretacja FAI tematu konkursu młodych artystów 2021 FAI  - "Sporty lotnicze czynią świat bardziej przyjaznym" [wg https://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/temat-konkursu-mlodych-artystow-fai-2021-swiat-jest-bardziej-przyjazny-ze-sportami-lotniczymi/ ]

Kiedy myślimy o lotnictwie, nasze pierwsze myśli kierują się w stronę nieba. Wyobrażamy sobie, jak by to było lecieć w szybowcu, unosić się po niebie w balonie na gorące powietrze, a może nawet skręcać i wirować w chmurach w samolocie akrobacyjnym. Choć bycie na niebie jest efektowne, to tylko część przygody, którą gwarantuje nam możliwość latania. Każda podróż zaczyna się na ziemi z zespołem ludzi realizujących wspólną pasję oraz pracujących razem, aby stworzyć coś magicznego.

Grupa entuzjastów lotnictwa wspólnie może osiągnąć to, czego nie może uda się jednej osobie. Zawarte w tym procesie przyjaźnie są jedną z rzeczy, które sprawiają, że ludzie wciąż wracają do sportów lotniczych. Zapraszamy wszystkich do radości, jaką daje lotnictwo sportowe. Piloci uwielbiają rozmawiać o swoich samolotach i statkach powietrznych, ekipy naziemne dzielą się pracą niezbędną do zapewnienia bezpieczeństwa i doskonałej formy. Każdy samolot to początek rozmowy. Każda z nich daje ludziom możliwość zadawania pytań lub dzielenia się własnymi historiami lotniczymi. Chęć lotu jest dla niektórych nieodparta, podczas gdy inni lubią jeść smaczne jedzenie i oglądać pokaz nad głową. Pojedynczy spadochroniarz na niebie może przyciągnąć uwagę setek osób poniżej. Po zakończeniu przygody zarówno uczestnicy, jak i widzowie wyjeżdżają z zawodów czy pokazów z nowymi przyjaciółmi, a także opowiadają historie, którymi mogą się dzielić z innymi.

Sporty lotnicze zbliżają ludzi i inicjują przyjaźnie, które łączą ludzi z całego świata i w każdym wieku. Teraz Twoja kolej, aby wziąć swoje ulubione materiały artystyczne i stworzyć plakat, który uchwyci bardziej przyjazny świat, tworzony przez ludzi dzielących swoją miłość do lotnictwa sportowego.

Tekst oryginalny - www.fai.org/yac-contest-theme


16fai13fai

>>> Konkursy Młodych Artystów FAI