Czerwiec 16 2021 21:25:16
Nawigacja
· Szczep 19 KLDH "Słoneczne Drogi"

· HKMLiK (STRONA GŁÓWNA)

· Zawody i imprezy modelarskie

· Fotogaleria HKMLiK

· O nas (HKMLiK)

· HKMLiK na Facebook-u

· Download
· Linki
· Kontakt

· Wykaz stron serwisu
· Szukaj

· Pozostałe serwisy XIX
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2014 - Ranking modelarzy

Ranking modelarzy okręgu krakowskiego

Ranking modelarzy

za rok 2014

prowadzony przez Sekcję Modelarską Aeroklubu Krakowskiego

dla regionu Kraków - Małopolska

 

kategoria wiekowa : seniorzy

 

1. Szwed Artur Aeroklub Krakowski 1316 pkt

2. Przybytek Krzysztof [HKMLiK] MTSR Sowiniec 1025 pkt

3. Byrtek Szymon MTSR Sowiniec 551 pkt

4. Dyba Mateusz MTSR Sowiniec 275 pkt

5. Niebielski Mateusz MTSR Sowiniec 185 pkt

6. Dudziak Przybytek Ewa [HKMLiK] MTSR Sowiniec 150 pkt

7-9. Biernacki Antoni MTSR Sowiniec 100 pkt

7-9. Bobrowski Wojciech MTSR Sowiniec 100 pkt

7-9. Filas Michał [HKMLiK] MTSR Sowiniec 100 pkt

10. Jaros Jakub MTSR Sowiniec 50 pkt

11. Wróbel Krzysztof Aeroklub Krakowski 20 pkt

 

Kategoria wiekowa : juniorzy

 

1. Dyba Mateusz MTSR Sowiniec 1350 pkt

2. Łukaszewski Maciej MTSR Sowiniec 886 pkt

3. Guzik Jan MTSR Sowiniec 335 pkt

4. Bobrowski Michał MTSR Sowiniec 266 pkt

5. Twardzik Piotr MTSR Sowiniec 170 pkt

6. Barć Dawid MTSR Sowiniec 150 pkt

Balcer Paskal MTSR Sowiniec 150 pkt

8. Durda Filip MTSR Sowiniec 105 pkt

9. Piasecki Maciej MTSR Sowiniec 55 pkt

10. Badylak Filip MDK Bochnia 50 pkt

 

 

kategoria wiekowa : junior młodszy

 

1. Wszołek Grzegorz MDK Bochnia 34 pkt

2. Popielecki Jakub Klub 303 30 pkt

Balcer Paskal MTSR Sowiniec 30 pkt

Wójtowicz Filip MTSR Sowiniec 30 pkt

5. Stępień Mateusz MTSR Sowiniec 25 pkt

6. Żuchowski Karol Klub 303 24 pkt

7. Oleksy Antoni MDK Bochnia 20 pkt

Barć Dawid MTSR Sowiniec 20 pkt

9. Wszołek Michał MDK Bochnia 10 pkt

Bielecki Arkadiusz MDK Bochnia 10 pkt

Chłopicki Michał MTSR Sowiniec 10 pkt

Pasich Marcin MTSR Sowiniec 10 pkt

13. Wróbel Maciej SP 40 7 pkt

Kłoszewski Nikodem MTSR Sowiniec 7 pkt

Mań Jakub MTSR Sowiniec 7 pkt

16. Oleksy Gabriel MDK Bochnia 6 pkt

Gala Roman MTSR Sowiniec 6 pkt

Kozik Krzysztof MTSR Sowiniec 6 pkt

19. Klasa Jakub MDK Bochnia 5 pkt

Michalik Stanisław MTSR Sowiniec 5 pkt

21. Ślęzak Oskar 4 pkt

22. Czajka Maciej MDK Bochnia 3 pkt

Hamera Szymon Aeroklub Krakowski 3 pkt

24. Koszałka Adam Aeroklub Krakowski 2 pkt

Florkowski Jerzy MDK Bochnia 2 pkt

26. Kasprzyk Bartłomiej MDK Bochnia 1 pkt

 

 

 

Ranking modelarzy w kategorii wiekowej młodzików

za rok 2014

prowadzony przez Sekcję Modelarską Aeroklubu Krakowskiego

dla regionu Kraków - Małopolska

 

 

1. Kopeć Jakub MTSR Sowiniec 50 pkt

Michalik Dominik SP Owczary 50 pkt

2. Plebańczyk Szymon MTSR Sowiniec 49 pkt

3. Barć Dawid MTSR Sowiniec 40 pkt

4. Durda Filip MTSR Sowiniec 38 pkt

Rodak Aleksander Aeroklub Krakowski 38 pkt

6. Wróbel Maciej SP 40 22 pkt

Kasprzycka Kinga MTSR Sowiniec 22 pkt

8. Kiełbasa Ewa [HKMLiK] 19 KLGZ 20 pkt

Mayer Łukasz Aeroklub Krakowski 20 pkt

Balcer Paskal MTSR Sowiniec 20 pkt

11. Kamyk Adam Klub 303 18 pkt

Tochowicz Leon MTSR Sowiniec 18 pkt

13. Popielecki Jakub Klub 303 15 pkt

14. Wiśniowski Kamil MTSR Sowiniec 12 pkt

15. Popielecki Szymon Klub 303 11 pkt

16. Kukiełka Grzegorz Aeroklub Krakowski 10 pkt

Kaczorowska Karolina [HKMLiK] 19 KLGZ 10 pkt

Stępień Mateusz MTSR Sowiniec 10 pkt

Mań Jakub MTSR Sowiniec 10 pkt

Kasprzycka Oliwia MTSR Sowiniec 10 pkt

Chłopicki Michał MTSR Sowiniec 10 pkt

Sarna Piotr Klub 303 10 pkt

Wójtowicz Filip MTSR Sowiniec 10 pkt

24. Kłoszewski Nikodem MTSR Sowiniec 9 pkt

25. Irzyk Jan Aeroklub Krakowski 8 pkt

Gawron Jakub [HKMLiK] 19 KLGZ 8 pkt

Pasich Marcin MTSR Sowiniec 8 pkt

27. Kufel Ignacy [HKMLiK] 19 KLGZ 7 pkt

Kozik Krzysztof MTSR Sowiniec 7 pkt

Sterna Patryk [HKMLiK] 19 KLGZ 7 pkt

Kuszewski Stanisław MTSR Sowiniec 7 pkt

31. Berezowski Jakub [HKMLiK] 19 KLGZ 6 pkt

Walaszczyk Maciej MTSR Sowiniec 6 pkt

Hajduk Stanisław MTSR Sowiniec 6 pkt

Tajak Michał Klub 303 6 pkt

Hajduk Franciszek MTSR Sowiniec 6 pkt

36. Zych Jonasz MTSR Sowiniec 5 pkt

Dadak Igor MTSR Sowiniec 5 pkt

38. Popiela Michał [HKMLiK] 19 KLGZ 4 pkt

Soja Bruno [HKMLiK] 19 KLGZ 4 pkt

Żuchowski Karol Klub 303 4 pkt

Sękora Paulina [HKMLiK] 19 KLGZ 4 pkt

42. Barć Alicja MTSR Sowiniec 3 pkt

Wardas Michał MTSR Sowiniec 3 pkt

Hosaja Oliwia [HKMLiK] 19 KLGZ 3 pkt

Floryańska Agata [HKMLiK] 19 KLDH 3 pkt

46. Ogonowski Stanisław MTSR Sowiniec 2 pkt

Półtorak Aleksander MTSR Sowiniec 2 pkt

Sulik Wiktor [HKMLiK] 19 KLGZ 1 pkt

Grzywna Józef [HKMLiK] 19 KLGZ 1 pkt

Opracował : Tadeusz Kasprzycki

 

Uwaga : zgodnie z regulaminem zaliczano punkty tylko zdobywcom pierwszych 10 miejsc w poszczególnych zawodach dla młodzików przewidywanych w ramach programu „Sport wszystkich dzieci” przez Aeroklub Polski i znajdujących się w Kalendarzu Imprez Sportowych Aeroklubu Krakowskiego.

 

Wygenerowano w sekund: 0.00 2,985,961 Unikalnych wizyt