Kwiecień 22 2021 23:12:17
Nawigacja
· Szczep 19 KLDH "Słoneczne Drogi"

· HKMLiK (STRONA GŁÓWNA)

· Zawody i imprezy modelarskie
· Fotogaleria HKMLiK
· O nas (HKMLiK)

· HKMLiK na Facebook-u

· Download
· Linki
· Kontakt

· Wykaz stron serwisu
· Szukaj

· Pozostałe serwisy XIX
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2014.10.05 - zawody latawców "Święto latawca" - Pobiednik Wielki
LAT.SP.HARC.LATAWCE-SPR.ZUCH.Zawody Latawców "Święto Latawca"
- LII (52) Harcerskie Zawody Latawców
- Mistrzostwa Aeroklubu Krakowskiego - dla młodzików

05.10.2014
- lotnisko Aeroklubu Krakowskiego - Pobiednik Wielki

141005

Fotogalerie w serwisie FB:

>>> ALBUM 1

>>> ALBUM 2

>>> ALBUM 3



>>> krótki filmik (YT)
141005 - filmik - KLIKNIJ


Wyniki Zawodów Latawców pn. ”Święto Latawca”
Kraków 05.10.2014 r.

Kategoria FLP – latawce płaskie

5.   Berezowski Jakub            2006    19 KLGZ        3+6+9+18        36 pkt
7.   Soja Bruno                2008    19 KLGZ        3+6+7+18        34 pkt
8.   Hosaja Oliwia            2007    19 KLGZ        3+5+6+19        33 pkt
10. Sulik Wiktor            2008    19 KLGZ        3+5+7+18        33 pkt
11-12. Soja Igor            2006    19 KLGZ        3+6+6+18        33 pkt
11-12. Florkowska Anna            2004    19 KLDH        3+6+6+18        33 pkt
13. Kiełbasa Ewa            2006    19 KLGZ        3+4+6+19        32 pkt
14. Grzybowski Kamil            2006    19 KLGZ        3+3+8+18        32 pkt
15-16. Czechowska Katarzyna        2003    19 KLDH        3+5+6+18        32 pkt
17-18. Chamera Katarzyna        2007    19 KLGZ        3+6+5+18        32 pkt
17-18. Kamińska Helena            2005    19 KLDH        3+6+5+18        32 pkt
21. Grzybowska Natalia            2007    19 KLGZ        3+3+7+18        31 pkt
22-25. Gruszka Katarzyna        2003    19 KLDH        3+5+5+18        31 pkt
27. Pająk Małgorzata            2004    19 KLDH        3+5+6+16        30 pkt
28. Kocyk Bartłomiej            2008    19 KLGZ        3+4+6+17        30 pkt
29-30.  Grochowska Karolina        2003    19 KLDH        3+5+4+18        30 pkt
29-30.  Grzywna Józef            2008    19 KLGZ        3+5+4+18        30 pkt
31. Cięciwa Aleksandra            2008    19 KLGZ        3+4+4+18        29 pkt
32. Sudoł Oliwia            2005    19 KLDH        3+4+5+17        29 pkt
33. Grzywna Małgorzata            2010    19 KLGZ        3+6+5+15        29 pkt
34. Czechowska Gabriela            2002    19 KLDH        3+5+3+17        28 pkt
35. Sękara Paulina            2004    19 KLDH        3+5+6+14        28 pkt   
36. Cieciwa Stanisław            2006    19 KLGZ        3+5+8+12        28 pkt
37. Sękara Anna                2003    19 KLDH        3+5+6+12        26 pkt
40. Hosaja Filip            2005    19 KLGZ        3+3+3+15        24 pkt

Sklasyfikowano 43 zawodników (w tym 25 z XIX)


>>> plik z pełnymi wynikami - do pobrania (doc)



>>>  Latawce - poradnik konstruktora


>>>  Regulamin zawodów




Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy >>> LINK
Wygenerowano w sekund: 0.00 2,840,742 Unikalnych wizyt