Wrzesień 26 2020 21:40:27
Nawigacja
· Szczep 19 KLDH "Słoneczne Drogi"

· HKMLiK (STRONA GŁÓWNA)

· O nas (HKMLiK)
· Zawody i imprezy modelarskie
· Fotogaleria HKMLiK

· HKMLiK na Facebook-u

· Download
· Linki
· Kontakt

· Wykaz stron serwisu
· Szukaj

· Pozostałe serwisy XIX
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2011.06.03-05 - Zawody modeli kosmicznych "World Cup in Cracow" - Pobiednik Wielki
WC2011W dniach 3-5.06.2011 r. na lotnisku Pobiednik Wielki rozegrano "World Cup in Cracow" - Międzynarodowe Zawody Modeli Kosmicznych - zaliczane do Pucharu Świata (i Polski)

Organizatorem była "cywilna mutacja" HKMLiK czyli sekcja modelarska MTSR „Sowiniec”, zaś współorganizatorami Aeroklub Krakowski oraz Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza (Reymonta 18).

Zawody rozegrano w kategoriach: S4A, S6A, S7, S8E/p, S9A, S1B, S8D

Z członków HKMLiK jako zawodnicy uczestniczył phm. Krzysztof Przybytek.

Sędziami-chronometrażystami byli hm. Czesław Przybytek, Karolina Przybytek sam., c.w. Joanna Przybytek oraz c.w. Damian Kudłacz.

Funkcję Sędziego Bezpieczeństwa pełnił hm. Andrzej Marszałek, natomiast Dyrektorem Zawodów był pwd. Michał Filas.

Zawodnicy byli zakwaterowani w hoteliku „FORT 39” czyli w naszym Forcie Olszanica.


Kraków gościł zawodników z całej Polski, Słowacji, Czech, Białorusi, Łotwy i Litwy, łącznie 64 modelarzy.
Pierwszego dnia w sobotę rozegrano konkurencje klasyczne: S4A-rakietoplany wolnolatające, S6A-rakiety czasowe z taśmą oraz S9A-rakiety czasowe z wirnikiem.
Niedziela była dniem lotów S8D, S8E/p – rakietoszybowce zdalnie sterowane, S7 – makiety rakiet oraz S1B – rakiety wysokościowe.


Kilkanaście fotek z zawodów >>> link do fotogalerii HKMLiK

Ponadto:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.135435856532635.33261.103417426401145&type=1


Zwycięzcy zawodów zaliczonych do Pucharu Świata:

S6A
1 Przybytek Krzysztof POL-3497 (PP-1)
2 Wierzbicki Konrad POL-6817
3 Małmyga Leszek POL-4578
zawodników - 64 (PP - 29)

S4A
1 Jaros Jakub POL-6697
2 Arasimowicz Marek POL-5365
3-4 Starobrat Władysław POL-623
3-4 Chmelik Jaroslav CZE-1046
5 Przybytek Krzysztof POL-3497 (PP-4)
zawodników - 46 (PP - 18)

S8E/P
1 Edward Wowry POL-2408
2 Matuška Peter SVK-1096
3 Leszek Małmyga POL-4578
(...)
9 Przybytek Krzysztof POL-3497 (PP-8)
zawodników - 18 (PP - 11)

S9A
1 Małmyga Leszek POL-4578
2 Treikauskas Mykolas LTU- 559
3 Pavljuk Vasil SVK-1029
(...)
31 Przybytek Krzysztof POL-3497 (PP-12)
zawodników - 52 (PP - 23)

S7
1 Wojciech Krzywiński POL - 1974
2 Marian Gres SVK - 1092
3 Grzegorz Goryczka POL - 4085
zawodników - 16 (PP - 11)


Zwycięscy pozostałych zawodów:

S8D /NON WC/tylko PP/
1 Szwed Artur POL-6232
2 Podołowski Maciej POL-6344
3 Byrtek Szymon POL-6225
zawodników - 10 (PP - 8)

S1B /NON WC/poza PP/
1 Bobrowski Michał POL-6950
2 Timofejev Maksim LTU-284
3 Chmelik Jaroslav CZE-1046
zawodników - 8



Szczegółowe wyniki:
Puchar Świata - WYNIKI (plik)
Puchar Polski - WYNIKI (plik)


Ponato:

Bulletin Cracow Cup - english version



>>> Nasze zawody modeli kosmicznych
Wygenerowano w sekund: 0.00 2,429,256 Unikalnych wizyt