Września 29 2023 16:13:27
Nawigacja
· HKMLiK (STRONA GŁÓWNA)

· Zawody i imprezy modelarskie - dotychczasowe i przyszłe

· Fotogaleria HKMLiK

· O nas (HKMLiK)

· HKMLiK na Facebook-u

· Download
· Linki
· Kontakt

· Wykaz stron serwisu
· Szukaj

· Szczep 19 KLDH "Słoneczne Drogi"

· Pozostałe serwisy XIX
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2023 - Konkurs Młodych Artystów FAI
FAI

2023 - Konkurs Młodych Artystów FAI

Temat: Sporty lotnicze i środowisko


23fai-k

Interpretacja tematu:

[robocze tłumaczenie strony >>> https://www.fai.org/yac-contest-theme]

Poczucie wolności, które odczuwają piloci i skoczkowie spadochronowi podczas lotu po niebie, często idzie w parze z głębokim uznaniem dla niebieskiej i zielonej planety poniżej. Piękno i kruchość naszej ziemi jest po prostu bardziej widoczna, gdy patrzy się z góry.

Lotnictwo zawsze znajdowało się w czołówce technologii i przez pokolenia osoby zaangażowane w aeronautykę odczuwały coraz większą presję, by chronić naszą planetę. Lotnicy, teraz iw przyszłości, mają obowiązek przesuwać granice ludzkiej innowacyjności i wyobraźni, aby wykorzystać czystszą energię i zminimalizować wpływ sportów lotniczych na Ziemię i jej atmosferę.

Puszczając wodze fantazji, chcemy, abyś jako młody artysta odkrył, w jaki sposób sporty lotnicze mogą harmonijnie oddziaływać z naszym środowiskiem. Zadaj sobie pytanie, w jaki sposób sporty lotnicze mogą inspirować innych do ochrony naszej ziemi? Czy potrafisz sobie wyobrazić, w jaki sposób innowacje i technologia mogą wykorzystywać bardziej ekologiczne paliwa do napędzania samolotów? Czy naturalne cuda ziemi mogą zainspirować lotnictwo przyszłości? W jaki sposób lotnictwo mogłoby być zaangażowane w redukcję, ponowne użycie i recykling?

Artyści często przejmują inicjatywę w wyobrażaniu sobie lepszej przyszłości. Nadszedł czas, aby wziąć swoje ulubione materiały plastyczne i spróbować wyczarować wizję tego, jak sporty lotnicze przyszłości mogą pomóc w ochronie naszej planety dla przyszłych pokoleń.


Szczegółowe informacje - https://bemowskie.pl/konkurs-mlodych-artystow-fai-2023/

.
Prace konkursowe, opatrzone certyfikatem [pobranym ze strony wg linku]
oraz numerem telefonu kontaktowego,
należy składać w sekretariacie MDK-DH, ul. Reymonta 18 [30-059 Kraków]
do dnia 24.02.2023 do godziny 14.00 [decyduje data wpływu].


Organizatorem regionalnych eliminacji jest sekcja modelarska  MTSR Sowiniec, przy udziale MDK-DH [Reymonta 18] [oraz, skromnym, naszym].

Wygenerowano w sekund: 0.00 4,864,842 Unikalnych wizyt