Wrzesień 21 2020 22:03:25
Nawigacja
· Szczep 19 KLDH "Słoneczne Drogi"

· HKB (STRONA GŁÓWNA)

· O nas (HKB)
· Balony HKB

· Kronika HKB - zawody i imprezy balonowe

· Harcerski Znak Balonowy
· Piloci, załoganci oraz obserwatorzy balonowi
· Foto-video-galerie HKB

· HKB na Facebook-u

· Loty na uwięzi - oferta dla jednostek ZHP

· Modelarstwo balonowe

· Poczta balonowa
· Sekcja paralotniowa HKB

· Download
· Linki
· Kontakt

· Wykaz stron serwisu HKB
· Szukaj

· 1 %
· Pozostałe serwisy XIX
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
2007.05.30-06.03 - II Puchar Unii Europejskiej Balonów n.O.P. (XIV Krak.Zaw.Balonowe) - Kraków
articles: noe2007.gif2007.05.30-06.03 - II Puchar Unii Europejskiej Balonów n.O.P. - Kraków
(rozgrywany jednocześnie jako XIV Krakowskie Zawody B.n.O.P., zaliczone do Pucharu Polski)


Linki do fotogalerii HKB (albumy dostępne po zalogowaniu):

>>> 31.05.2007 - Łapczyca

>>> 01.06.2007 - Kraków



>>> filmik na FB


articles: 070531_tsionkowski1.jpg


Podsumowanie:

Niebo Otwartej Europy
30.05 - 03.06.2007
Balonowy Puchar Polski (XIV Krak.Zaw.Balon.)
13 pilotów, / 3 państwa/

II Puchar Unii Europejskiej Balonów
21 pilotów , / 5 państw /
6 - balonów nieklasyfikowanych
1 - sterowiec miękki
Balonowy Puchar Polski



miejsce pilot punktacja
1 Witold Filus 8830
2 Zbigniew Jagodzik 7630
3 Rimas Kostiuskevic 7473
4 Gintaras Surkus 7103
5 Tadas Gegevicius 6814
II Puchar Unii Europejskiej Balonów na Ogrzane Powietrze



miejsce pilot punktacja
1 Witold Filus 4840
2 Rimas Kostiuskevic 4232
3 Zbigniew Jagodzik 4158
4 Adam Gruszecki 3833
5 Jerzy Pyza 3760
Puchar Prezydenta Miata Krakowa
zwycięzca Jerzy Pyza
Puchar Ministra Sportu RP
zwycięzca Zbigniew Jagodzik
Puchar Orlen Gaz
zwycięzca Tadas Gegevicius
Puchar Prezesa Grupy Kapitałowej Salwator
zwycięzca Witold Filus
Puchar Karcher Polska
zwycięzca Witold Filus

Organizatorzy:

Dyrektor sportowy - Jerzy Borowski

Asystent dyrektora - Elżbieta Nowicka

Inspektor bezpieczeństwa - Krzysztof Pewiński

Meteo info - Andrzej Wojtyniak

Jury
Waldemar Wilk
Piotr Wasilewski
Andrzej Zalasiński

Sędzia sportowy - Piotr Wasilewski

Debriefing - Anna Borowska

Dyrektor Zawodów - Marek Michalec

Komendant Chorągwi Krakowskiej ZHP - Andrzej Żugaj

Dyrektor Aeroklubu - Paweł Agaciak

Rzecznik Prasowy - Marek Sionkowski

Kierownik pokazu nocnego - Krzysztof Korepta

Koordynator Błonia - Maciej Sacha

Koordynator imprez towarzyszących dla dzieci - Czesław Przybytek


Wyniki szczegółowe:

Total score including task 10
Ra.Nr Competitor TotalAVGTask
1
Task
2
Task
3
Task
4
Task
5
Task
6
Task
7
Task
8
Task
9
Task
10
1 4 FILUS W 8330 833 1000 385 785 618 862 897 1000 985 931 867
2 1 JAGODZIK ZB. 7630 763 231 990 134 895 926 962 538 998 1000 956
3 13 KOSTIUSKEVIC 7473 747 462 308 989 1000 981 968 562 712 954 537
4 3 SURKUS G. 7103 710 385 1000 365 980 781 974 231 935 1000 452
5 11 GEGEVICIUS T. 6814 681 885 665 709 308 1000 955 385 861 538 508
6 9 WALAWSKI T 6266 626 968 231 946 462 462 1000 679 538 462 518
7 7 ZARZYCKI D 6208 620 806 665 967 154 538 462 611 462 607 936
8 5 PYZA J. 6159 615 852 619 538 385 606 308 672 1000 884 295
9 8 BARSKI J. 3863 386 308 898 0 231 308 538 551 346 385 298
10 2 CHOMA B. 3555 355 0 154 77 921 385 231 308 231 308 940
11 6 AGACIAK P. 2895 289 154 538 270 77 231 385 462 346 231 201
12 12 REKAS M. 2503 250 868 77 1000 558 0 0 0 0 0 0
13 10 BAMBERSKI P. 1920 192 458 462 462 538 0 0 0 0 0 0
Checksum 1CD1 1B50 1C4A 1BD7 1BA8 1E00 176F 1CF6 1C84 196C
Event Director : Jerzy Borowskiˆ Mathijs de Bruijn

List of competitors and observers
Nr Competitor CountryRegistrationNazwa balonuObserver
1 JAGODZIK ZB. A.LESZCZYNSKI SP-BIK
2 CHOMA B. A.POZNANSKI SP-BVC VOLKSWAGEN
3 SURKUS G. LITWA LY-OCU GARRIUNAI
4 FILUS W A.PIOTRKOWSKI SP-BAG LOT
5 PYZA J. A.DEBLIN SP-BBC S.M.RYKI
6 AGACIAK P. A.KRAKOWSKI SP-BWB KRAKOW
7 ZARZYCKI D A.LODZKI SP-BIB KANION GOLD
8 BARSKI J. A.ROW SP-BWL ROW
9 WALAWSKI T A.STALOWOWOLSKI SP-BIV KAISER
10 BAMBERSKI P. A.WROCLAWSKI SP-BIF IDEA
11 GEGEVICIUS T. LITWA LY-VMO VILNIUS
12 REKAS M. A.PODHALANSKI SP-BAS TYTAN
13 KOSTIUSKEVIC LITWA LY-0MM OMNITEL
Event Director : Jerzy Borowskiˆ Mathijs de Bruijn

Task Nr. 10, R15.10 Race to an area. Saterdaymorning 02/06/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 1 JAGODZIK ZB. 956 9.30 10 R.II.9
2 2 CHOMA B. 940 9.24 60 R.II.9
3 7 ZARZYCKI D 936 9.30 30 R.II.9
4 4 FILUS W 867 9.35 70 R.II.9
5 13 KOSTIUSKEVIC 537 10.00 30 R.II.9
6 9 WALAWSKI T 518 10.05 20 R.II.9
7 11 GEGEVICIUS T. 508 10.05 30 R.II.9
8 3 SURKUS G. 452 10.20 10 R.II.9
9 8 BARSKI J. 298 11.00 10 R.II.9
10 5 PYZA J. 295 10.30 90 R.II.9
11 6 AGACIAK P. 201 13.45 30 R.II.9
12 12 REKAS M. 0 No St.
13 10 BAMBERSKI P. 0 No St.
P=13 A=11 M=7 SM=538 RM=10.05 W=9.24 Checksum=196C ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 02.06.07 11:16 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 9, R15.2 Judge declared goal. Saterdaymorning 02/06/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 1 JAGODZIK ZB. 1000 1040.00
2 3 SURKUS G. 1000 1040.00
3 13 KOSTIUSKEVIC 954 1060.00
4 4 FILUS W 931 1070.00
5 5 PYZA J. 884 1090.00
6 7 ZARZYCKI D 607 1210.00
7 11 GEGEVICIUS T. 538 1240.00
8 9 WALAWSKI T 462 1250.00
9 8 BARSKI J. 385 1340.00
10 2 CHOMA B. 308 1370.00
11 6 AGACIAK P. 231 1440.00
12 12 REKAS M. 0 No St.
13 10 BAMBERSKI P. 0 No St.
P=13 A=11 M=7 SM=538 RM=1240.00 W=1040.00 Checksum=1C84 ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 02.06.07 11:10 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 8, R15.2 Judge declared goal. Saterdaymorning 02/06/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 5 PYZA J. 1000 194.00
2 1 JAGODZIK ZB. 998 195.00
3 4 FILUS W 985 200.00
4 3 SURKUS G. 935 220.00
5 11 GEGEVICIUS T. 861 250.00
6 13 KOSTIUSKEVIC 712 310.00
7 9 WALAWSKI T 538 380.00
8 7 ZARZYCKI D 462 390.00
9 8 BARSKI J. 346 440.00
10 6 AGACIAK P. 346 440.00
11 2 CHOMA B. 231 480.00
12 12 REKAS M. 0 No St.
13 10 BAMBERSKI P. 0 No St.
P=13 A=11 M=7 SM=538 RM=380.00 W=194.00 Checksum=1CF6 ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 02.06.07 11:07 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 7, R15.2 Judge declared goal. Fridayevening 01/06/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 4 FILUS W 1000 33.50
2 9 WALAWSKI T 679 170.00
3 5 PYZA J. 672 173.00
4 7 ZARZYCKI D 611 199.00
5 13 KOSTIUSKEVIC 562 220.00
6 8 BARSKI J. 551 182.00 100 p.6.3.2
7 1 JAGODZIK ZB. 538 230.00
8 6 AGACIAK P. 462 300.00
9 11 GEGEVICIUS T. 385 320.00
10 2 CHOMA B. 308 340.00
11 3 SURKUS G. 231 No Re.
12 12 REKAS M. 0 No St.
13 10 BAMBERSKI P. 0 No St.
P=13 A=10 M=7 SM=538 RM=230.00 W=33.50 Checksum=176F ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 01.06.07 23:17 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 6, R15.2 Judge declared goal. Fridaymorning 01/06/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 9 WALAWSKI T 1000 10.00
2 3 SURKUS G. 974 14.00
3 13 KOSTIUSKEVIC 968 15.00
4 1 JAGODZIK ZB. 962 16.00
5 11 GEGEVICIUS T. 955 17.00
6 4 FILUS W 897 26.00
7 8 BARSKI J. 538 82.00
8 7 ZARZYCKI D 462 117.00
9 6 AGACIAK P. 385 136.00
10 5 PYZA J. 308 197.00
11 2 CHOMA B. 231 360.00
12 12 REKAS M. 0 No St.
13 10 BAMBERSKI P. 0 No St.
P=13 A=11 M=7 SM=538 RM=82.00 W=10.00 Checksum=1E00 ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 01.06.07 11:58 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 5, R15.2 Judge declared goal. Fridaymorning 01/06/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 11 GEGEVICIUS T. 1000 1.38
2 13 KOSTIUSKEVIC 981 1.72
3 1 JAGODZIK ZB. 926 2.68
4 4 FILUS W 862 3.82
5 3 SURKUS G. 781 5.23
6 5 PYZA J. 606 8.33
7 7 ZARZYCKI D 538 9.52
8 9 WALAWSKI T 462 24.90
9 2 CHOMA B. 385 46.50
10 8 BARSKI J. 308 49.06
11 6 AGACIAK P. 231 83.18
12 12 REKAS M. 0 No St.
13 10 BAMBERSKI P. 0 No St.
P=13 A=11 M=7 SM=538 RM=9.52 W=1.38 Checksum=1BA8 ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 01.06.07 09:06 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 4, R15.6 Hare and hounds. Thursdayevening 31/05/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 13 KOSTIUSKEVIC 1000 0.96
2 3 SURKUS G. 980 4.20
3 2 CHOMA B. 921 14.00
4 1 JAGODZIK ZB. 895 18.17
5 4 FILUS W 618 63.84
6 12 REKAS M. 558 73.58
7 10 BAMBERSKI P. 538 76.92
8 9 WALAWSKI T 462 78.80
9 5 PYZA J. 385 87.22
10 11 GEGEVICIUS T. 308 116.00
11 8 BARSKI J. 231 125.00
12 7 ZARZYCKI D 154 157.00
13 6 AGACIAK P. 77 242.00
P=13 A=13 M=7 SM=538 RM=76.92 W=0.96 Checksum=1BD7 ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 31.05.07 22:37 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 3, R15.2 Judge declared goal. Thursdaymorning 31/05/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 12 REKAS M. 1000 60.00
2 13 KOSTIUSKEVIC 989 64.00
3 7 ZARZYCKI D 967 72.00
4 9 WALAWSKI T 946 80.00
5 4 FILUS W 785 139.00
6 11 GEGEVICIUS T. 709 167.00
7 5 PYZA J. 538 230.00
8 10 BAMBERSKI P. 462 260.00
9 3 SURKUS G. 365 280.00 20 p.II.9
10 6 AGACIAK P. 270 290.00
11 1 JAGODZIK ZB. 134 420.00 20 p.II.9
12 2 CHOMA B. 77 1310.00
13 8 BARSKI J. 0 290.00 1000 p.II.9
P=13 A=13 M=7 SM=538 RM=230.00 W=60.00 Checksum=1C4A ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 31.05.07 10:40 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 2, R15.3 Hesitation waltz. Thursdaymorning 31/05/07
Ra. Nr Competitor T.score Result Pen.pts Violated rules.
1 3 SURKUS G. 1000 70.00
2 1 JAGODZIK ZB. 990 72.00
3 8 BARSKI J. 898 90.00
4 7 ZARZYCKI D 665 136.00
5 11 GEGEVICIUS T. 665 136.00
6 5 PYZA J. 619 145.00
7 6 AGACIAK P. 538 161.00
8 10 BAMBERSKI P. 462 177.00
9 4 FILUS W 385 200.00
10 13 KOSTIUSKEVIC 308 210.00
11 9 WALAWSKI T 231 280.00
12 2 CHOMA B. 154 300.00
13 12 REKAS M. 77 430.00
P=13 A=13 M=7 SM=538 RM=161.00 W=70.00 Checksum=1B50 ˆ Mathijs de Bruijn
Version : 1, 31.05.07 10:38 Event Director: Jerzy Borowski.

Task Nr. 1, R15.4 Fly in. Thursdaymorning 31/05/07

 


07noe




>>> Zawody i imprezy balonowe od 2004 do 2013 roku
Wygenerowano w sekund: 0.01 3,819,021 Unikalnych wizyt